Audioprogram – Objevte sami sebe a restartujte svůj život

Máte pocit, že svůj život jen přežíváte a vytratila se z něj radost?

Jste v neustálém stresu a nedokážete se zastavit?

Váš život můžete od základu RESTARTOVAT, chce to však mít praktický návod, jak na to. Lenka Černá pro vás vydala nový audioprogram, který vám ukáže první kroky k vaší životní změně!

lenka_cerna_restart_zivota

“Často od lidí slýchávám, že by vlastně chtěli žít úplně jinak. Vadí jim každodenní stres, nedostatek času pro jejich zájmy a rodinu, nezvládají jíst zdravě a necítí vůbec každodenní radost. Někdy je těžké se změnou celého života začít, když k tomu nemáme žádného průvodce. Můj audioprogram je určený pro všechny, kteří jsou rozhodnutí se svým životem něco udělat. Protože, možné je všechno, stačí jen chtít a mít návod, jak na to. 

Věřím, že vám můj audioprogram pomůže nastartovat se k novému životu, ve kterém budete prožívat méně stresu a více radosti.”

Lenka Černá, kouč a mentor 

Co se v audioprogramu dozvíte?

 • kde se vůbec bere naše radost a na čem závisí náš každodenní dobrý pocit
 • proč jsou emoce v našem životě tak důležité a jak s nimi pracovat
 • jak mohou potlačené negativní emoce ovlivnit naši náladu i zdraví
 • jak konkrétní emoce ovlivňují naše tělesné orgány a jaké nemoci mohou způsobit
 • co je to emoční detoxikace a jak vyléčit základních 7 negativních emocí
 • co je to radikální odpuštění a jeho vliv na naše zdraví
 • praktické tipy, jak se navrátit k našemu skutečnému JÁ

Během tréninku vás také provedu 2 meditacemi..

 • první meditace bude zaměřena na léčení vašeho srdce, které je centrem našich emocí
 • druhá meditace vás provede odpuštěním křivd, které v sobě zbytečně nosíte

Celý audioprogram trvá 43 minut a můžete si jej poslechnout z pohodlí vašeho domova nebo na cestě autem. Navíc je doplněn o nádhernou autentickou hudbu skladatele Petra Kubelíka.

Nevíte, jestli je audioprogram právě pro vás? Je určen pro ty, kteří…

 • emoce-workshopztratili každodenní radost a netěší se ze života tak, jako dříve
 • trápí je neschopnost vyjádřit emoce, které v sobě dusí
 • neumí se zbavit strachu, úzkostí a cítí se často bezmocní
 • chtějí udělat ve svém životě radikální řez, ale nevědí jak začít
 • mají negativní zážitky z dětství nebo během života prožili emoční trauma (rozvod, ztráta blízkého, finanční krach, syndrom vyhoření, závažná nemoc)
 • nechtějí prožít život v šedi a průměru, a očekávají od něj mnohem více

Pojďte restartovat váš život hned teď, není na co čekat! Stačí vyplnit tento registrační formulář.

Co o Lence Černé řekli její klienti a posluchači?

Dobrý den, já bych Vám chtěla tak moc z celého srdce poděkovat… že ani nevím kde začít. Za poslední dobu, řekněme asi 3/4rok se u mě změnilo tolik věcí v mém životě… přehodnotila jsem a postupně se snažím „překopávat“ celý svůj život nebo pohled na život nebo mé vnímání života, světa… a za to vděčím právě Vám. Ano, sledují každý díl Restartu života a musím se přiznat, ani jsem si nedala do spojitosti, kdy se můj pohled na život začal měnit, no po důkladném šátrání v paměti to začalo právě se sledováním Vašeho pořadu. A za to Vám chci z celého srdce poděkovat a zároveň Vás povzbudit ve Vašem snažení, protože to má obrovský smysl. Velmi si cením informací ze všech odvětví života. Poslední díl o cykličnosti mě upřímně „rozsekal“ , trpím velkými bolestmi při mens. a únavou a tyto info o fázích mi dávají velký smysl. (Je trochu smutné, že o fázích poprvé slyším až teď). Knížky od Mirandy Gray mi přijdou zítra No když to shrnu, děkuji Vám za pořad, děkuji Vám za nové webovky, kde pořád listuju… a příští rok si ten diář ohlídám

Přeji Vám hodně sil a pozitivní energie k Vašemu snažení a dalším projektům.

Gábina S.

Leni, děkuji za praktický seminář o zvýšení sebevědomí. Nikdy jsem si neuvědomila, do jaké míry se nevěnuji sobě a nemám se vlastně ráda. Bylo to sice náročné se na sebe podívat a říct si, že se ráda mám, ale nakoplo mě to a budu praktikovat každý den! Těším se na prokračování vašeho víkendu, jsi moc moc fajn!

Eva K.

Zdravím Lenko, přemýšlel jsem, jak Vaší práci co nejvýstižněji ohodnotit. Protože to je spíše na delší povídání. Pro mě jste člověk, který mi umožnil se v 37letech znovu narodit, začít žít nový pro mě mnohem lepší život, o kterém se mi předtím ani nesnilo a vidět svět kolem sebe úplně jinýma očima. Za to jsem vám nesmírně vděčný a peníze, které jsem za to u Vás dal, budu pokládat jako nejlepší investici v mém životě.

Mějte hezký den,

Pavel

Moc Vás zdravím Lenko! Tímto bych Vám chtěla moc poděkovat…..Poděkovat, že jste se mě tenkrát „ujala „, makala se mnou na mé hlavě, odpověděla na všechny mé otázky na které jsem neznala odpověď. Můžu říct, že jsem se na každou konzultaci s Vámi těšila, protože jsem věděla, že se zase posunu o kousek dál… Až je mi líto, že ty naše schůzky končí, protože jste velice pozitivní a energií nabitý člověk :) Kéž bych ve svém životě potkala takových lidí více…Díky, že jste!!

Přeji Vám hodně štěstí a hodně spokojených klientů!

Petra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.