Online motivační diář 2018

Chtěli byste, aby váš rok 2018 byl mimořádným obdobím, ve kterém se vám podaří splnit si své sny a cíle?

Baví vás na sobě systematicky pracovat a chcete si plnit drobné úkoly z oblasti osobního růstu a zdraví každý týden?

Kupovali jste si každý rok můj motivační diář RESTART a chcete jej i pro letošní rok?

Mám pro vás samé dobré zprávy!

Pro rok 2018 jsem pro vás vydala nový motivační diář!

obalka-motivacni-diar-2018

Jak to celé funguje?

1. Motivační diář je online verzi a bude vás rokem 2018 provázet postupně a systematicky

2. Každý měsíc získáte:

 • E-knihu, ve které najdete úkoly pro každý týden a tipy pro vaše zdraví
 • Audioprogram na zajímavé téma, které vás posune dále nebo meditační nahrávku, která vám přinese vnitřní klid a stabilitu
 • Tipy na inspirativní knihy a akce týkající se osobního růstu
 • Kouzelné afirmace, které vás budou dopovat radostí a zdravou sebedůvěrou
 • Recepty na zdravé pečení bez lepku

3. Po zaplacení získáte přístup na chráněnou stránku, na které budete mít všechny materiály doživotně k dispozici

4. E-knihu si můžete vytisknout nebo kdykoliv stáhnout do svého počítače

5. Na začátku každého měsíce vás budu e-mailem informovat o materiálech na daný měsíc

6. Pokud přístupové údaje ztratíte, zašlu vám je znovu

Jaká témata vás čekají lednu 2018?

 • jak využít období zimy pro získání potřebné energie
 • co vlastně znamená mimořádný život a jak jej dosáhnout
 • jaká tajemství ukrývají z hlediska životního přístupu stromy a co se od nich můžeme naučit
 • jak se naladit na přírodní cykly
 • proč jsou důležité zdroje energie a jak je najít
 • vše o finančním plánování

Audioprogram bude zaměřený na to, jak si plnit svá přání a cíle v roce 2018. Dám vám praktický návod, jak si přání sestavit a jak s ním pracovat. A také, jak se motivovat ke splnění svých cílů.

Jak diář MIMOŘÁDNÝ ROK 2018 získám?

Rozhodla jsem se vás tak trochu obdarovat :-) Pro prvních 500 z vás mám online motivační diář za sníženou cenu 290 Kč, poté ji navýším na cenu 490 Kč.

Za tuto cenu získáte 12 e-knih, 12 audioprogramů, 192 kouzelných afirmací a desítky zdravých receptů!

Stačí k tomu jediné….

Vyplnit objednávku zde: OBJEDNÁVKA ONLINE MOTIVAČNÍHO DIÁŘE

Po zaplacení získáte přístupové údaje na chráněnou stránku, na které budete mít všechny materiály k dispozici.

Pro koho je online motivační diář určen?

 • Chcete na sobě systematicky pracovat a vidět výsledky
 • Baví vás plnit si každý týden úkoly z oblasti osobního růstu a zdraví
 • Někdy vám chybí potřebná motivace k tomu, abyste změny dělali
 • Toužíte po tom svůj život změnit, ale nevíte pořádně, jak na to
 • Jste růstový člověk, který má rád inspiraci a zkouší nové
 • Zajímá vás zdravé vaření a pečení, jen nevíte, jak začít
 • Baví vás krátké meditace a práce s afirmacemi
 • Pracovali jste s mými diáři RESTART a tento způsob práce vám vyhovoval

Kromě toho, pro všechny, kteří se mnou rokem 2018, budu mít připravené slevy na vybrané akce a moje další audioprogramy i knihu. Staňte se součástí komunity, která na sobě pracuje a má skutečné výsledky!

Tak neváhejte a objednejte si online motivační diář právě teď. Zde najdete objednávkový formulář: OBJEDNÁVKA MOTIVAČNÍHO DIÁŘE LENKY ČERNÉ

Co řekli o diáři jeho čtenáři?

Nikdy nevíš, koho v životě potkáš a co to pro Tebe bude znamenat. A tak to bylo se mnou a s Lenkou. Netušil jsem vůbec, že se potkáme. Ale od první chvíle jsem cítil, že jsem se v nouzi setkal s člověkem, se kterým se chci vidět znovu a znovu. Mám tu čest a štěstí, že mi to občas umožní:-) Těším se, že RESTART 2015 bude na mém nočním stolku.

Dalibor Gondík, herec a moderátor

Někdy jsme dole, někdy nahoře … A když si od Lenky vezmeme aspoň něco, můžeme být přece jen častěji nahoře. Tak se držte!

Jan Tuna, moderátor

„Miluji každodenní práci s diářem už nějakých 16let. A když jsem objevila motivační diář Restart od Lenky Černé, tušila jsem, že svou oblibu posunu ještě trochu dál. Nicméně všechny ty poklady ve formě inspirace, které v diáři nacházím jsem opravdu nečekala. Každý týden se věnuji jednomu tématu. Nahlédnu do dalšího šuplíku tak a po jeho úklidu kráčím do dalších dní spokojenější, víc sama sebou. Je to nádherná každodenní práce a zábava. Děkuji ze srdce.“

Martina Ch.

Jmenuje se Iveta a je mi 25 let. Momentálně rozděluji svůj život na „Před diářem“ a „Nyní s diářem“. Než jsem si diář koupila, sledovala jsem pořad Restart života. Tento pořad mě ihned zaujal, tím jak to, jak se chováme, má své kořeny v dětství. Byla jsem naprosto bez sebevědomí, bála se mluvit veřejně, nedokázala říct „ne“ a byla jsem vždy přehnaně sebekritická, ne pouze, co se vzhledu týče, ale i činů, názorů atd. Když vyšel diář, řekla jsem si, že to je právě ta „věc“, která by mi mohla pomoci. Ze začátku jsem si napsala cíle, což bylo v první řadě udělat státnice, které jsem loni neudělala a opravný termín byl až v lednu. To , že jsem dokázala veřejně mluvit a působila podle mě sebevědomě a tak, že si s stojím za svým názorem mi pomohlo SZZ udělat. Po úspěšně ukončeném bc. studiu jsem dostala takové nakopnutí, že jsem se rozhodla na sobě pracovat dál. Zjistila jsme, že opravdu to v mém případě má kořeny v dětství, jelikož se mnou bylo jednáno stylem „neříkej to“ a „drž se raději zpátky“. Nyní se snažím s lidmi mluvit, udržuji oční kontakt a snažím se tak nějak působit sebevědoměji a pokud se rozhoduji, jestli mám něco udělat či ne, s někým si promluvit nebo raději držet jazyk za zuby. Vždy do toho jdu a pak z toho mám dobrý pocit. Dokonce jsem se přihlásila do kurzů Twerkování, kde člověk opravdu to sebevědomí mít musí. Nikdy před tím bych do ničeho podobného nešla. Když si srovnám období „před diářem“ a „nyní“ tak nová Iveta se mi libí mnohem víc. A myslím si , že i to, že jsem se rozhodla napsat svojí referenci je taky pokrok k lepšímu. Rozhodně na sobě hodlám pracovat dál, jsme teprve v půlce roku. Děkuji všem, kteří se na diáři podíleli, nejvíce Lence Černé. 

Iveta G.

Vážená paní Černá,je to šest týdnů co jsem bez dechu zhlédla Vaše videa na Streamu a koupila Váš diář, a přemýšlela o prvním mailu , který Vám napíši.. ono se nic nestalo, ale ..najednou po přečtení Vaší knihy přišla ohromná úleva. Nedovedla jsem popsat co se vlastně stalo, ale najednou jsem četla co mě duševně tížilo.. a není snad věta se kterou bych nesouhlasila. Když říkáte,že zítřek nám nikdo neslíbil…najednou jsem viděla chyby a na čem je třeba zapracovat. Promluvila jsem si se svými dětmi..protože já stejně jako mí rodiče děláme stejnou chybu, najednou jsem neviděla starý dům,který nekonečně renovujeme, ale práci kterou máme za sebou…začala jsem se usmívat…a najednou se začnou usmívat lidé kolem vás, zdraví vás a přestože chodíte do stejné práce, prakticky ze dne na den chodíte do jiné budovy a lidé se pozvolna usmívají na Vás. Odbourávám pečivo..po kaši s rýžových vloček mám pocit, že se dezinfikuje celá dutina ustní. Když ráno začínám den vodou a grepem nebo citronem, mám pocit,že nemáme takový pocit hladu. Co se týká peněz..kdo by o tom nepřemýšlel, když pracujete od rána do večera a žijete od výplaty k výplatě. A svůj kruh bezpečí jsem si udělala v posteli, spaní je najednou nesrovnatelně lepší…prostě najednou vidíte kudy kam..nemohu si pomoci, ale v diáři je mnoho věcí nejen napsaných, ale i mezi řádky. Ty jednoduché fungující věty..jsme v prvním týdnu restartu..přeji Vám pěkný večer!

Radka R.

Diář byl pro mě obrovským motorem. Dostala jsem jej k vánocům, jelikož jsem se potácela s řadou situací, které jsem odkládala řešit. Rok 2015 se pro mě tedy stal zlomovým. Opustila jsem práci po šesti letech, která mě jen stresovala a našla si nové zaměstnání, kde jsem velmi spokojená a šťastná a hlavně v psychické pohodě. Poté jsem si vyřešila konečně svůj partnerský život, kdy jsem se po pěti letech rozešla s přítelem, který ze mě vysával energii a já byla na pokraji sil (bylo to opravdu náročné, najednou ztratit jistotu, jít do svého, začít znova, hledat si nového partnera), ale zatím to zvládám a v neposlední řadě jsem změnila pohled na život, kdy jsem se stala více optimistkou a začala se dívat na život jako na něco krásného, co si musím užít. Hlavně se více soustředit na sebe a nedělat ostatním "charitu", jak to bylo doposud. I když je těžké v některých případech říci NE, zkouším se to naučit a již se mi to několikrát povedlo. Jsem energická mladá žena plná radosti a optimismu, co nečeká na lepší zítřky, ale snaží se je sama sobě udělat. Děkuji za tento báječný diář  Byl moje letošní světlo, za které děkuji.

Kateřina P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.