ŘEKLI O NÁS

Dobrý večer, paní Lenko, ač jsem již pán po padesátce, moc rád sleduji Váš pořad Restart života.  Přinášíte všem ale asi hlavně ženám rady jak řešit určité situace a být se sebou spokojené.  Snad ve všech dílech Vašeho pořadu Vám musím dát za pravdu a ještě jako bonus máte milý hlas, nádherný úsměv… Po shlédnutí  pořadu má každý určitě  novou chuť do života a je naladěn na pozitivní myšlení.  Držím Vám v pracovním i osobním životě moc palce a přeji hodně štěstí.

Vašek ze Šumavy

Dobrý den ,chtěla jsem Vám říct že jste skvělá. Ne opravdu, přehrávám si každé video od Vás. A po přehrání jsem nabitá plná energie.Jako asi každý jsem si prošla překážkami v životě jako dvakrát umrtí v rodině a přesto paradoxně pracuji na onkologií.Kolikrát jsem se ocitla na dně.A kolikrát jsem si řikala když jsem stála na přechodě zda ten krok kupředu udělat. Ne -e nejsem blázen :-) kolikrát jsou situace kdy člověk je tak na zemi že myslí že už nevstane.Ale Vaše videa jsou pro mě inspiraci.Sice jsem nestihla či nesehnala Váš Restart života na rok 2015. Ale i tak mě dodáváte sílu. Snažím se podle Vaších rad fungovat dál. Ted usiluji o nové zaměstnaní protože na onkologií pracuji už čtvrtým rokem a asi to nebyla dobrá volba.Ale nebylo zbití. Nicméně Děkuji :-) a přeji Vám další uspěšná videa.

Kristýna S.

Nejsem si uplně jistá , jestli se tento dopis dostane do rukou přímo vám, ale budu doufat. Jmenuji se Kateřina a je mi 22 let. chtěla jsem vam podekovat za váš pořad! Po odkoukání všech dílu jsem sice asi hodinu probrečela ,ale taky mě to asi dostalo tam, kam jsem potřebovala! Celý život tak nějak podvědomě tuším , že se muj život neubírá tím správným směrem. Po odvysílání vašeho pořadu jsem začala vidět věci trochu jinak. Jaky má smysl dělat veci tak, jak je vlastně člověk dělat nechce. Já vím celý život co bych chtěla dělat. Chtěla bych pracovat se zvířaty , byt celé dny v pohybu a v přírodě! A místo toho pracuji přes noc v casinu a celé dny poslouchám jen nadávky na mou osobu, protože v casinu lidi prohrávají a něčí chyba to byt přece musí , tak proč ne zrovna vaše…Tím vším vám chci jen říct (a nechci to zakřiknout) Ze jste mi možná zachránila muj život, a že od dnešního dne si začnu vsechno postupně plánovat a propracovávat tak, abych až se za par měsíců vrátím do CR mohla začít budovat svuj sen a abych jím moha v budoucnu i žít. Jestli mi to vyjde alespon z časti tak vám dám vědět.

Kateřina

Paní, nebo slečno Lenko, sleduji pravidelně Vaše pořady – Restart života. Jsou super. Děkuji Vám za ně.

Vít H.

Dobrý den, já bych Vám chtěla tak moc z celého srdce poděkovat… že ani nevím kde začít. Za poslední dobu, řekněme asi 3/4rok se u mě změnilo tolik věcí v mém životě… přehodnotila jsem a postupně se snažím „překopávat“ celý svůj život nebo pohled na život nebo mé vnímání života, světa… a za to vděčím právě Vám. Ano, sledují každý díl Restartu života a musím se přiznat, ani jsem si nedala do spojitosti, kdy se můj pohled na život začal měnit, no po důkladném šátrání v paměti to začalo právě se sledováním Vašeho pořadu. A za to Vám chci z celého srdce poděkovat a zároveň Vás povzbudit ve Vašem snažení, protože to má obrovský smysl. Velmi si cením informací ze všech odvětví života. Poslední díl o cykličnosti mě upřímně „rozsekal“ , trpím velkými bolestmi při mens. a únavou a tyto info o fázích mi dávají velký smysl. (Je trochu smutné, že o fázích poprvé slyším až teď). Knížky od Mirandy Gray mi přijdou zítra No když to shrnu, děkuji Vám za pořad, děkuji Vám za nové webovky, kde pořád listuju… a příští rok si ten diář ohlídám

Přeji Vám hodně sil a pozitivní energie k Vašemu snažení a dalším projektům.

Gábina S.

Děkuji Vám Lenko, za ten realizovaný nápad Restartu života i za myšlenky, nápady a postřehy, které do toho dáváte. Přeji Vám spoustu tvůrčí energie a mnoho úspěchů s radostmi. Vím, že to bude veselá jízda!

Daniel B.

Dobrý den, mám moc ráda Váš pořad Restart života na Streamu a děkuju za skvělé a inspirativní díly v minulém roce – těším se na ty další v roce následujícím!!!

Daniela Č.

Krásný dobrý den, každý den v týdnu se těším na pondělí až přibude na Stream.cz nový díl restartu života, od té doby co vás sleduji jsem zcela jiný člověk…..

Michal Č.

Dobrý den,

Nejsem si úplně jistá , jestli se tento dopis dostane do rukou přímo vám, ale budu doufat .Jmenuji se Kateřina a je mi 22 let. chtěla jsem vam podekovat za váš pořad! Po odkoukání všech dílu jsem sice asi hodinu probrečela ,ale taky mě to asi dostalo tam, kam jsem potřebovala! Chci vám jen říct (a nechci to zakřiknout), že jste mi možná zachránila můj život, a že od dnešního dne si začnu vsechno postupně plánovat a propracovávat tak, abych až se za par měsíců vrátím do ČR mohla začít budovat svůj sen a abych jím moha v budoucnu i žít. Jestli mi to vyjde alespon z časti tak vám dám vědět.

Mějte se hezky , S velkým pozdravem Kateřina

Děkuji za skvělý,zajímavý,inspirující a nejlepší naučný prořad na světě a přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok.Budu se těšit v příštím roce.

Jirka B.

Vážená paní Černá,je to šest týdnů co jsem bez dechu zhlédla Vaše videa na Streamu, koupila Vaši knihu Restart života ,a přemýšlela o prvním mailu ,který Vám napíši.. ono se nic nestalo ale ..najednou po přečtení Vaší knihy přišla ohromná úleva. Nedovedla jsem popsat co se vlastně stalo,ale najednou jsem četla co mě duševně tížilo..a není snad věta se kterou bych nesouhlasila.Když říkáte,že zítřek nám nikdo neslíbil…najednou jsem viděla chyby a na čem je třeba zapracovat. Promluvila jsem si se svými dětmi..protože já stejně jako mí rodiče děláme stejnou chybu, najednou jsem neviděla starý dům, který nekonečně renovujeme, ale práci kterou máme za sebou…začala jsem se usmívat…a najednou se začnou usmívat lidé kolem vás, zdraví vás a přestože chodíte do stejné práce,prakticky ze dne na den chodíte do jiné budovy a lidé se pozvolna usmívají na Vás. Odbourávám pečivo..po kaši s rýžových vloček, mám pocit, že se dezinfikuje celá dutina ustní. Když ráno začínám den vodou a grepem nebo citronem,mám pocit, že nemáme takový pocit hladu. A svůj kruh bezpečí jsem si udělala v posteli,spaní je najednou nesrovnatenlě lepší…prostě najednou vidíte kudy kam..nemohu si pomoci ale v Restartu života je mnoho věcí nejen napsaných, ale i mezi řádky. Ty jednoduché fungující věty..jsme v prvním týdnu restartu..

přeji Vám pěkný večer s pozdravem Radka R.

Váš pořad Restart života jsem na Streamu objevil čistě náhodně, z pouhé zvědavosti jsem si pustil epizodu č. 31, Proč jste stále bez peněz? Musím se přiznat, že ze začátku, po shlédnutí dalších dvou, tří dílů, jsem byl vůči pořadu trochu skeptický. Nicméně, svůj názor jsem velmi rychle změnil a ještě ten den jsem viděl všechny Vaše díly. Zajímavé, pravdivé, alarmující… Je zbytečné psát další stovky slov o tom a o tom, však víte jak to myslím. V první řadě chci poděkovat za Vaši práci, témata, za práci Vašeho týmu bla bla :-) V druhé řadě chci poděkovat za „otevření očí“, které už nemám samozřejmě zavřené, jako tomu bylo doposud, bohužel… Někteří lidé, ačkoliv si sami uvědomují spoustu věcí, potřebují pomoc, ukázat tu správnou cestu. A to je Vaše profese, Vaše charisma mi napovídá, že jste ta nejlepší volba a že žádná jiná ani neexistuje.

Tom P.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.