O pořadu

restart-zivota

Pořad Restart života, který můžete sledovat na TV Stream, vznikl za účelem pomáhat lidem cítit se lépe bez prášků a chemie. Koučka Lenka Černá vám každé pondělí přináší praktické tipy a návody z oblasti osobního růstu, mentálního tréninku a koučinku. Stránky pořadu naleznete zde: Restart života 

 

 

Lenka CernaKoučka Lenka Černá působí ve svém oboru již více než 12 let. Specializuje se na pomoc lidem v oblasti psychosomatiky, emočního kódování, životní nerovnováhy a nepříjemných myšlenek.

Je zakladatelkou Školy pro ženy a vede své privátní kliniky PURE CLINIC v Praze a Brně. Vydala ve spolupráci s TV Stream motivační diář RESTART 2015, pravidelně přednáší a pořádá workshopy pro veřejnost.

Více informací o Lence Černé si můžete přečíst zde: Lenka Černá 

Stream.cz je nejnavštěvovanější česká stream-logointernetová televize s pestrou nabídkou vlastních pořadů. Mezi nejpopulárnější patří Peklo na talíři, One Man Show, A DOST!, Menu domů nebo Fenomén.

Stream.cz navštíví měsíčně přes dva miliony uživatelů, kteří vygenerují okolo 35 milionů přehrání videí. Od 15. října 2013 má Stream.cz zcela nový kabát, který pokračuje v trendu modernizace a zjednodušování uživatelského prostředí služeb Seznam.cz.

One thought on “O pořadu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.