KE STAŽENÍ

Na této stránce si můžete stáhnout elektronické knihy zcela zdarma.

Hodíme se k sobě, miláčku? hodime-se-k-sobe

Poznali jste někoho nového a chtěli byste vědět, jestli je to doopravdy ten pravý nebo pravá? Dá se vůbec hned na začátku vztahu poznat, jestli nám s tím druhým bude dobře i za několik let? Instantní návod na rozpoznání životního partnera určitě neexistuje. Jsou však určitá vodítka k tomu, abyste odhalili skryté vlastnosti a charakter toho druhého po pár měsících vztahu.  Ke stažení zde: Hodíme se k sobě, miláčku?

jak-poznat-vztah-na-konci

 Jak poznat, že je váš vztah na konci? 

Láska má mnoho podob. S tím druhým můžeme zažívat krásné okamžiky, ale také se můžeme také nenávidět a dokonce zažívat “duševní sebevraždu”. Někteří lidé zůstávají ve vztahu jen proto, že mají strach z odchodu. Což je obrovská škoda. Pokud si dnes nejste jistí, zda je váš vztah před totálním rozpadem, přináším vám pár jasných znamení, která vaši neslučitelnost signalizují. Ke stažení zde: Jak poznat, že je váš vztah na konci?

 zdrave-tipy-diteZdravé tipy pro jídelníček vašeho dítěte 

Obezitou trpí až 20% dětí, nadváhou až 30% dětí. Jsou to podle mého názoru smutná čísla, nad kterými by se měl každý rodič zamyslet. Dítě, které má problémy s nadváhou, totiž nečeká zcela šťastný a zdravý život v dospělosti. Obezita sebou totiž nese velké množství zdravotních i psychických následků.  V této e-knize bych vám ráda předala pár tipů pro zdravější jídelníček dítěte.  Ke stažení zde: Zdravé tipy pro jídelníček vašeho dítěte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.